Презентація дитячого служіння

30-08-2021

Дитяче служіння церкви «Перемога» - це простір для зростання дітей на християнських принципах і цінностях. Це місце, де діти віком від 2 до 12 років знайомляться зі Словом Божим, пізнаючи його в цікавій, доступній формі, проявляють свої таланти і просто гарно проводять час у компанії своїх друзів.

Увага - дитяче служіння починає роботу з 12.09.2021г.!

Дитяче служіння на сьогоднішній день має чотири класи.

Якщо вашим дітям від 2 до 5 років – ми раді їх бачити в класі «Наші малюки». Там вони проведуть час з відповідальними наставниками за цікавими іграми, малюванням, ліпленням, почують захоплюючі розповіді з Біблії.

Є клас для дітей віком від 6-8 років. Тут дівчатка та хлопчики, проявляючи особливу творчість, майструють різні поробки, знайомляться з героями Біблії та вчаться наслідувати їх.

Які вчинки добрі, а які ні, хто мій друг і як мати справжніх друзів, відповідальність – що це? Цього та багато інших важливих речей діти пізнають, проводячи час в старшій групі, віком від 9 до 12 років. Вони глибше знайомляться з християнськими основами і цінностями, вчаться допомагати один одному, приймають участь в церковних заходах, а ще грають в ігри, роблять ручні поробки і просто спілкуються.

І з 12 років – підлітковий клас.

Ми раді бачити ваших дітей.

Дитяче служіння в церкві Перемога